Jdi na obsah Jdi na menu
 


Polohy

28. 5. 2007

Varianta milostné polohy Jeden pod

Milostné-polohy.com - Polohy při milováníDalší způsob milostné polohy při které žena ukáže svá záda za pomocí opřených rukou o svého partnera s nataženýma nohama. Tento způsob, kde muž bude moct snadno dosáhnout na hrudník a žena bude moct vytvářet krouživé pohyby. Penis sice nemůže proniknout tak hluboko do vagíny, ale i tak je tato milostná poloha pro oba vzrušující.

 

Milostná poloha - Forma

Milostné-polohy.com - polohy při milováníSe stejně pokrčenýma nohama žena vyčkává na boku dokud její partner nepronikne do vagíny nebo do análního otvoru (výborná pozice pro anální styk). Milostné pohyby musí být jemné a koordinované s hlubokým a pomalým  proniknutím. Obě těla jsou si přizpůsobena jako dva do sebe zapadající díly stavebnice. Forma je varianta milostné polohy, která je ideální pro ženy, které mají problémy s dosažením orgasmu a nebo s přecitlivělým klitorisem během sexu.

 

 

Milostná poloha slonů

Milostné-polohy.com Polohy při milováníŽena ležící na břiše s volně položenýma rukama vedle sebe mírně rozevře nohy a přijímá svého partnera, který do ní vniká zezadu zaujmutím stejné pozice. Počáteční milostné pohyby by neměly být hned silné ale jemně krouživé a měly by vycházet z partnerových beder. Žena může svému partnerovi ulehčit vniknutí tím, že si pod bříško vloží polštář. Výhodou této milostné polohy je nemožnost velkého pohybu muže, která může prodloužit samotný milostný akt.

 

Varianta milostné polohy Splynutí

Milostné-polohy.com - polohy při milováníJestliže muž relaxuje a nese celým svým tělem lehce sedící ženu, tak tímto splynutím získáte variantu milostné polohy s hlubším proniknutím. Míra vzrušení pokračuje s pohyby v leže až k dosáhnutí maximálního vzrušení s tím, že žena musí tvořit dokonalý protějšek. Její ruce se mohou dotýkat jeho hrudníku nebo brát jeho penis jako při jejich společné masturbaci.
Varianta milostné polohy Tváří v tvář

Milostné-polohy.com - Polohy při milováníTato klasická milostná poloha může být pro ženu tou nejvyhledávanější. Je pro mnohé velmi vzrušující, ačkoli jen mírně obměňuje styl klasické milostné polohy tváři v tvář, kde muž leží na ženě. Muž může položit svoje prsty na partnerčin zadeček a přitahovat si ji ke svému tělu silou svých hýždí.

 

Milostná poloha - Medúza

Milostné-polohy.com - Polohy při milováníJestliže je muž obdarován pohyblivostí a odolností, je tato milostná pozice pro milence velmi atraktivní kvůli její rovnováze při milování. Dřepící muž přijímá partnerku připravenou k opravdové extázi: jejich pohyby mohou připomínat visuté lůžko pohybující se dopředu pomocí nohou dotýkajících se země. Tento způsob může působit jako nepohyblivý až do svého konce.

 

 

Milostné polohy - muž nahoře

Milostné-polohy.com - polohy při milování    Nejběžnější milostné polohy jsou ty, kdy je muž nahoře.  Tyto polohy umožňují páru při milování důvěrné kontakty očí, pokožky, možnosti polibků a mnoho dalšího. Některým ženám se zdá více vzrušující, když jsou při milování sevřeny nebo ovládány svým partnerem, který leží na nich, a pro muže může být velmi vzrušující  pocit nadvlády nad svou partnerkou během aktu. Takže u této polohy při milování, kdy je muž nahoře, dochází k oboustrannému uspokojení.
    Milostná poloha muže nahoře má pro ženu jednu nevýhodu: její pánevní pohyby jsou při milování omezeny a nemůže stáhnout pochvu, která tak musí být při aktu více pasivní, a její klitoris není často stimulován tak jako v jiných milostných polohách. Dosáhnout orgasmu v poloze při milování, kdy je muž nahoře, je obvykle více složité pro ženu. Pokud žena nedosáhne orgasmu z vaginálních stahů sama (mnoho žen to nedokáže), nemůže mít orgasmus, dokud ho pár nezajistí během předehry nebo po

Zvláštní milostné polohy

Milostná poloha - Visuté lůžko

Milostné-polohy.com - polohy při milováníMuž sedí (doporučuje se tvrdá podložka - ne postel) s pokrčenými končetinami a přidržuje se rukama pod koleny. Tato varianta milostné polohy přijímá ženu, která reguluje proniknutí mezi partnerovými nohy a trupem. Žena klečí na kolenou nad partnerem směrem k němu a přitahuje se houpavým pohybem. Výhodou milostné polohy je možnost kontaktů očí, rtů a možnost polibků. Jedinečné vzrušení, které připomíná jemnost pohybu visutého lůžka.Žena nahoře

Milostné polohy - žena nahoře

    Mnoho párů hledá milostné polohy, které dávají ženě při milování možnost dosáhnout orgasmu. Tato milostná poloha může poskytnout ženě smyslné vzrušení, kontrolu a sílu během sexuálního aktu, a to vyvrátí častou  představu, že právě ona je  při milování tou poslušnou partnerkou, nebo že je při milostném aktu  takovou, jakou ji chce muž mít.

Milostné-polohy.com - polohy při milování    Žena může kontrolovat rychlost a hloubku milování a pocítit tak smyslnou nadvládu nad partnerem. Muž tak může být vzrušen při pohledu na její prsa nebo zadeček (to závisí na tom, zda je pár tváří k sobě nebo od sebe), a to dá ženě možnost řídit průběh milostného aktu a kontrolovat tempo a rytmus. Není pasivním partnerem jako muž, který pasivně přijímá její vaginální stahy. Vzdání se kontroly může být dobrá zkušenost pro muže, který si je dostatečně jist sám sebou, aby se necítil ohrožen svojí obrácenou rolí.

 

Milostná poloha - Křeslo

Muž přijímá svoji partnerku v sedě, která si sedá se široce roztaženýma nohama na jeho penis a je opřená rukama nataženýma za sebe. Žena může řídit milostné pohyby a díky úhlu, kterým přijímá partnerův penis může tato milostná poloha přinést velmi vzrušující sexuální prožitky pro oba partnery.
Milostné-polohy.com - polohy při milování

 

 

 

 

 

Polohy při milování

 

Sama možná víš, že milování jen v jedné poloze je takové... neslané - nemastné, pořád ,na jedno brdo". Takže my říkáme: Pryč s dietní kuchyní bez fantazie! Zahoď stud a pořádně si svůj sexuální život okořeň!

Misionářská poloha

Říká se o ní, že je nejčastější, prostě ,klasika". Aktivita je hlavně na klukovi (ten určuje, jak to bude všechno probíhat, ty si prostě hovíš na zádech). Až do tebe pronikne, asi začneš instinktivně pohybovat pánví (nebudeš přece jenom tak nečinně ležet:-). Misionářská poloha je sympatická tím, že si při ní vidíte do obličeje a klidně se můžete líbat (to je romantika, že?). V této poloze někdy kluk dosáhne snadněji vyvrcholení, a nejčastěji ji asi použijete při ,prvním čísle".
Obměny: Abys byla taky trochu ,aktivní", změň pozici nohou a obejmi jimi svého kluka kolem pasu. Tím do tebe ještě víc pronikne a bude mít pocit, že už se ho jen tak nepustíš:-) Nebo nohy naopak natáhni. Každopádně si to užiješ!


Zezadu
V originále se jí říká ,doggie" neboli pejsek, protože klečíš na všech čtyřech a kluk do tebe vniká zezadu. Je fakt, že takhle se nejčastěji milují zvířátka (to ale přece vůbec nevadí:-)! Kluk má výhled na tvůj zadeček a může si hrát s tvými ňadry nebo tě dráždit rukou na klitorisu. Jo, a mimochodem - tato poloha patří u kluků k nejoblíbenějším (vzrušuje je to, že ti nevidí do obličeje a jsi pro ně jakási ,anonymní" partnerka), a některým holkám se naopak nelíbí! Proniknutí je dost hluboké, takže někdy se ti může stát, že penis cítíš vyloženě až v bříšku:-)
Obměny: Při ,pejskovi" si klidně můžete stoupnout a ty se opřeš o zeď nebo o nějaký kus nábytku, aby to bylo pohodlnější. Výhodou je, když je tvůj kluk stejně vysoký jako nebo jenom o ,facku" vyšší.


Vestoje
Tak tato poloha je docela náročná a ne každý ji zvládne. Proto si dobře všimni, jak má tvůj miláček vypracovaná stehna:-) Takhle se můžete milovat třeba ve sprše nebo tehdy, pokud chcete zažít opravdu něco vášnivého a netradičního. Kluk musí být dost silný, aby tě udržel, a ty bys mu měla sama pomoct tím, že se na něj lehce ,vyšvihneš", aby tě nemusel sbírat ze země:-) Můžeš se opřít o zeď, tím mu trochu odlehčíš. Pohyby jsou v tomhle případě na klukovi a pro tebe to bude jeden z nejvíc sexy zážitků.
Obměny: Pokud cítíte, že se v této poloze už dlouho neudržíte, pokračujte tak, že tě kluk položí na postel a milování probíhá ,klasicky". Nebo si taky můžeš jednou nohou stoupnout na zem (jen dej pozor, aby se v tobě tvůj kluk udržel a nevypadnul). A pokud chcete pokračovat s co nejmenší námahou, ať tě na něco posadí. Třeba na kuchyňskou linku nebo na pračku...


Na , koníčka"
Poloha má název podle toho, že sedíš na klukově penisu a pohybuješ se, jako bys jela na koni. Pohyby jsou v tomhle případě hlavně na tobě a sama si můžeš určovat, jak hluboko do tebe pronikne. Můžeš na něm klečet, nebo být v podřepu. Tato poloha je vzrušující proto, že máš v sobě penis hodně hluboko a tvůj kluk má navíc výhled na tvoje prsa (může je podle libosti hladit) i na to, co máš pod pupíkem (dráždí tě na klitorisu).
Obměny: ,Nasedni" na něj i obráceně, to znamená zády k němu, takže uvidíš jeho nohy a on tvoje záda a zadeček. Nebo prostě natáhni nohy, takže na něm budeš ležet. Jsi to pořád ty, kdo kontroluje pohyby, on je malinko pasivnější:-)

 

Milostné polohy


Milostné polohy při orální rozkoši